Gotowy sklep na abonament w kilkanaście sekund?

Założenie sklepu internetowego jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste, odkąd pojawiła się platforma Sky-Shop.pl. Coraz więcej osób docenia możliwości płynące ze sklepu online na abonament. Elastyczne, niskie płatności oraz czternaście dni testowania za darmo – to tylko niektóre z wielu możliwości, jakie płyną z założenia e-sklepu na tej platformie.

Założenie sklepu internetowego nie musi być skomplikowane

Osoby pragnące założyć swój własny sklep na abonament, powinny zapoznać się z bardzo interesującą ofertą platformy Sky-shop.pl. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu można cieszyć się gotowym sklepem online i to bez dużych kosztów początkowych. Płacimy jedynie stałą opłatę miesięczną, a kwestie typu hosting, domena, oprawa graficzna, poczta e-mail czy pomoc techniczna wliczone są w cenę. Nie ma więc żadnych dodatkowych kosztów. Podstawowy pakiet wynosi zaledwie 99 zł złotych na miesiąc i jest to opcja przeznaczona dla niewielkich firm. W przypadku bardziej rozbudowanych przedsiębiorstw zalecane są droższe pakiety, dzięki którym można liczyć na plenią integrację z hurtowniami. Oferta Sky-shop.pl jest skierowana nie tylko do tych, którzy dopiero co zakładają sklep internetowy, ale także do osób, które mają już działający e-sklep. Bezproblemowo można bowiem przenieść go w oparciu o inne programowanie. Dużą zaletą jest także to, że po założeniu sklepu, nie jesteśmy do niczego zobowiązani i przez dwa tygodnie możemy testować go całkowicie za darmo.

Osoby, chcące założyć sklep internetowy na platformie Sky-Shop.pl, mogą liczyć na to, że nie przysporzy im to żadnych trudności. Wystarczy wejść na stronę główną platformy, po czym przejść do zakładki „Załóż sklep za darmo”. Tam należy wypełnić formularz, w którym znajdują się puste miejsca na domenę, adres e-mail oraz hasło do panelu administratora. Wystarczy zaledwie kilkanaście sekund, aby móc otrzymać dostęp do gotowego sklepu internetowego. Należy jednak pamiętać, że przez 14 dni jest to wersja testowa, czyli podstawowa. W tym czasie należy zdecydować się na konkretny pakiet abonamentu. Jeśli tego nie zrobimy w przeciągu 14 dni, to nasz e-sklep zostanie automatycznie usunięty. Po wybraniu abonamentu, można w pełni korzystać ze swojego sklepu internetowego. Otrzymujemy gotowy e-sklep, bez konieczności instalowania jakichkolwiek środowisk czy zewnętrznych aplikacji.

Sklep internetowy jako Start Up

Jeśli mamy pomysł na ciekawy sklep internetowy warto pomyśleć o wdrożeniu go w życie. Gdy nie mamy odpowiednich funduszy możemy poszukać inwestorów. Ponieważ branża e-commerce nie jest jeszcze zapełniona, z pewnością znajdą się ludzi którzy są gotowi zainwestować swoje pieniądze w interesujące projekty. Więcej o tym jak założyć startup znajdziemy na blogu platformy Sky-shop.pl.

Dodaj komentarz